A XIII. Országos Magyar Verseny eredményei:
ANYANYELV KATEGÓRIA
3. évfolyam
1. hely - Andó Botond - Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda
1. hely - Jóni Dorina - Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
2. hely - Vágó Liliána - Sárospataki Ref. Gimnázium Általános Iskolája
2. hely - Kertész Márton - Miskolc-Diósgyőri Ref. Ált. Iskola és Óvoda
3. hely - Erdős Virág - Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
4. évfolyam
1. hely - Balázs Anna - Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
2. hely - Bondár Nikolett - Magvető Református Általános Iskola és Óvoda, Gyula
3. hely - Dajkó Virág Anna - Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Tiszaújváros
5. évfolyam
1. hely - Kereszti Villő Mikolt - Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Űvoda, Túrkeve
1. hely - Tóth Anikó - Miskolc-Diósgyőri Ref. Ált. Iskola és Óvoda
2. hely - Gál Gréta - Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Tiszaújváros
2. hely - Plaszkó Lara - Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, AMI és Óvoda, Miskolc
2. hely - Tóth Lőrinc Ágoston - Szalay Sámuel Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Miskolc
3. hely - Nick Viktória - Kálvin János Református Általános Iskola, Mátészalka
6. évfolyam
1. hely - Kiss Jázmin Eszter - Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, AMI és Óvoda, Miskolc
2. hely - Molnár Zolna - Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és AMI
3. hely - Bődi Mirtill - IJROK Tompa Mihály Általános Iskola, Kazincbarcika
7. évfolyam
1. hely - Kovács Eszter - Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
2. hely - Ustea Dániel - Jókai Mór Református Általános Iskola, Nyíregyháza
3. hely - Hudák Gábor - Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
8. évfolyam
1. hely - Székács Márk - Magvető Református Általános Iskola és Óvoda, Gyula
2. hely - Takács Noémi - Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Tiszaújváros
2. hely - Tóth Áron - Miskolc-Diósgyőri Ref. Ált. Iskola és Óvoda
3. hely - Ónodi Eszter - Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, AMI és Óvoda, Miskolc
VERSMONDÁS KATEGÓRIA
3. évfolyam
1. hely - Böszörményi Janka - Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Kisvárda
2. hely - Paár Noémi - Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
3. hely - Kovács Ágota - Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Tiszaújváros
4. évfolyam
1. hely - Kiss Balázs Dániel - Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda
2. hely - Orosz Sára - Petőfi Sándor Református Általános Iskola, Sátoraljaújhely
3. hely - Kiss Bálint Sándor - Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda, Hajdúnánás
5. évfolyam
1. hely - Csomós Réka - Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, AMI és Óvoda, Miskolc
2. hely - Makranczi Anna - Miskolc-Szirmai Református Általános Iskola, AMI és Óvoda
3. hely - Koczka Levente - Dr. Enyedi Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
6. évfolyam
1. hely - Demeter Júlia - Kölcsey Ferenc Református Gyakorló Általános Iskola, Debrecen
2. hely - Baranyai Virág - Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
3. hely - Freiberger István - Magvető Református Általános Iskola és Óvoda, Gyula
7. évfolyam
1. hely - Bús Dániel - Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola, Felsőzsolca
2. hely - Pásztor Erik - Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, AMI és Óvoda, Miskolc
3. hely - Várady Eszter - Rozsnyói Református Egyházközség Alapiskolája, Rozsnyó
8. évfolyam
1. hely - Szabó Zalán - Jókai Mór Református Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, AMI és Óvoda, Miskolc
2. hely - Nagy Gréta - Petőfi Sándor Református Általános Iskola, Sátoraljaújhely
3. hely - Ódé Bence Levente - Kálvin Téri Református Általános Iskola, Veresegyház
3. hely - Rimán Mária Kiara - Miskolc-Diósgyőri Református Általános Iskola és Óvoda
Hozzászólások